Silver Band přináší unikátní projekt ART Bridge

ART Bridge – unikátní koncert kapely Silver Band a jejich hostů.

Koncert, kdy se spojí novými technologiemi na dálku hudebníci z Prahy, Brna a Zlína, aby spolu odehráli živé vystoupení. Přijď se podívat na hlavní stage koncertu 2. května v 18 hodin v Brně do Divadla na Orlí, nebo sleduj online na sociálních sítích kapely Silver Band, Kluboofky TV a Radia HEY.

Propojení tří míst

Praha – HAMU Zvukové studio
Brno – JAMU Divadlo na Orlí
Zlín – UTB multimediální studio Fénix

Hlavním bodem koncertu bude Divadlo JAMU na Orlí, kde budou kromě hlavní kapely Silver band také diváci. Ti uvidí 2.5. 2023 večer v 18 hodin na lokálním podiu kapelu, za kterou budou umístěny na podiu velkoplošné LED obrazovky, na kterých se budou zobrazovat hostující hudebníci, kteří budou v Praze ve zvukovém studiu HAMU a ve Zlíně v novém multimediálním centru Univerzity Tomáše Bati. Návštěvníci v sále Divadla na Orlí tak uvidí a uslyší všechny propojené hudebníky, jako jeden celek.

Hosté:

Miloš Pernica – klasická kytara, el. kytara, zpěv, Rosomák, HD Acoustic, PF Guitar Quartet

Jiří Valenta – klávesové nástroje ex Olympic, Blastery

Jana Pernicová – vokály