KLUBOOFKA TV

KLUBOOFKA vznikla díky neutěšené situaci v kulturní sféře. Pomáhá především českým, slovenským a ostatním zahraničním kapelám dostat se blíž k fanouškům. V prvním roce fungování se jí podařilo udržet v chodu hudební klub v Jaroměři.

Ve druhé polovině roku 2020, kdy naši kulturu opět začala postihovat omezení, se začal rodit projekt, který podporuje nejen rockovou kulturu. Vše odstartovala československá hitparáda, na kterou navázal zahraniční formát (WORLD). V časech rozvolňování se podařilo natočit také nové pořady. INTERVIEW je doplněno dvěma klipy kapely. Název LIVE značí záznam živého koncertu. Díky tomuto rozvoji mohla vzniknout KLUBOOFKA TV a na jejích webový stránkách najdete většinu obsahu, který byl zveřejněn.

KLUBOOFKA TV stále připravuje něco nového. A právě proto s vámi zůstáváme i nyní, kdy se situace vrací do normálu. Připravujeme pro Vás nové videopořady INTERVIEW, jehož audio verzi můžete od února 2022 poslouchat na třech rádiích v České republice a na Slovensku.  V létě se s námi potkáte na několika hudebních festivalech. Pokud vás zajímá, kde to bude, sledujte oficiální Facebook Kluboofka TV a poslouchejte rádio HEY.

Pokud se chceš zařadit do programu televize se svou kapelou, stačí jen napsat na mail:

info@kluboofkatv.cz