Nová česká televize A 11 zahajuje dnes večer své vysílání

Praha 27.4.2023 – Dnes večer zahajuje své vysílání nová česká plnoformátová televize A 11. Přijímat ji bude možné od 18:30 klasickou pozemní anténou, na satelitu nebo u kabelových a internetových operátorů.

Vysílání startuje v 18.30 slavnostně moderovanou zpravodajskou relací A 11 zprávy, které moderuje Bára Hlaváčková. Následují rozhovory s tvářemi televize A 11, Josefem Klímou, Vlastou Korcem, Petrem Vrabcem nebo se zakladatelem mediální skupiny A 11 Alešem Zavoralem, který přiblíží plány televize do příštích měsíců. V 19.30 pokračuje vysílání pořadem o vaření a hned po něm Honza Tuna v akci, v hlavním vysílacím čase ve 20.05 začíná cenami ověnčený dokument slovenského dobrodruha Pavola Barabáše Everest – Poslední cesta. Ve 21.00 začíná talkshow Světlá hodinka s Jaroslavem Duškem a jeho hostem a ve 22.00 pokračuje vysílání fenomenálním seriálem Narcos.

Televize A 11 bude vysílat ze zcela nových studií v areálu Košířské brány v Praze, kde od tohoto týdne sídlí celá mediální skupina A 11. „Finišujeme skutečně v rekordním tempu. Ještě dnes ráno jsme ve studiích dokončovali poslední úpravy ve scénografii,“ dodal ředitel mediální skupiny A 11 Aleš Zavoral.

Aleš Zavoral

Nová televize A 11 staví svou programovou strukturu především na lifestylových pořadech, seriálech, filmech a obsáhlém regionálním zpravodajství. Na tvorbě vybraných pořadů se budou podílet i tváře printové divize mediální skupiny A 11, pod kterou spadá například bezplatný týden Náš REGION, společenský časopis Mladý svět a řada dalších.

Rozhovor na rádiu HEY

https://youtu.be/V8aNZqYZJHk

ODKAZ

https://tv.a11.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *