Šalinou po Brně v dobré společnosti loupežníků YBCA

Prvního května vyšlo třetí album brněnských loupežníku Ybca „Brno Robstars“. Plně autorské album je celé věnované mateřskému městu loupežníků Brnu. Koncept z hlavy Vůdce bandy Paramby zhmotnil a otextoval novic v řadách a nástupce Velkého Šéfa ve výslužbě BigBosse, který se ale na desce objeví, zpěvák Honza Jurka. Kapela svoji desku opět natočila v prostorech vyškovského studia Davos s producentem Otynem.

YBCA – Prigl

Velitel loupežníků Don Parambone k tomu dodává: „My jsme tam plně spokojeni, protože Otyn je velkej šéfik a po třech deskách už plně rozumí naší loupežnické a alkoholické duši. Navíc jsme našli takový správně chrastící zvuk, který nám naprosto vyhovuje“.

Na albu se objeví i trojice hostů v čele s frontmanem legendárních Morčat na útěku Yettym. Dalším hostem je brněnská dračice Darja Hrubá z Loretty a poslední ikonou je brněnský herecký bard Jiří Jurka. Ybca vypustila v půlce dubna první klip ke skladbě „Vila Tugendhat“ pod režisérskou taktovkou Robina Lakoštíka, který stál i za předchozími klipy kapely. Tentokrát svůj vizuál nejen v klipu kapela posunula na novou úroveň, kdy má i úplně novou image. Paramba dodává: “Ten klip točit byla strašná prdel a výsledek je naprosto úžasnej. Strašně tomu nahrála i nová image o kterou se nám postarala vizážistka Danuše Nerudová a dotáhl to Robin jako režisér, který hýřil nápady, zatímco my rumem“.

YBCA – Vila Tugendhat

Kapela hned po vydání alba vyráží na letní tour „Loupežnické léto 2024“, kde bude křižovat celou republikou a v létě by měl následovat další klip.

Tracklist alba


1 Brněnská Bouře intro
2 Brno Robstars
3 Vila Tugendhat
4 Švédi
5 Kondice
6 Babinský s.r.o.
7 Duše Loupežníka
8 Prigl
9 Veletrh zlodějů
10 Špilberk
11 Mě100 Ro(c)ku

Diskografie

2019 – Loupežníci
2021 –  Voholte je!!!
2024 – Brno Robstars

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *