Hubertka Open Air 1.6.2024 – Okrouhlička u Havlíčkova Brodu

Na Den dětí je nachystán již 13.ročník multižánrového festivalu Hubertka Open Air. Pro letošní rok je připraveno 11 kapel, doprovodný program, jídlo a pití ve velkém výběru.

V roce 2024 se chystá hned několik verzí punku, old punk přivezou legendární E!Ečka, kteří motají již 37sezónu, takže asi netřeba představovat. Pop punk dorazí odehrát CIVILNÍ OBRANA, kapela se songy jako Tereza, To dokáže chlap, S tvojí mámou, atd., radost a veselí na stagí s čáslavskou bandou zaručena. Oblast Čáslav-Třemošnice letos zastupuje i ska punk a to díky kapele ŽÁDNEJ STRES, skotačit s nimi se bude na samotném konci programu, ale na letní noc ideál. Do rock’n’punku nás zavede kapela NEŽFALEŠ z Prahy.

Z Prahy tu budeme mít i electroCOREcrossovou partu BIKKINYSHOP, po letech se vrací k nám na festival a u nich bude poznatelný progres, tak si to nenechte ujít. Pražský móresy letos přivezou i třeba postHARCORE borci z AT FOLSOM PRISON, ale co si budeme povídat HARDCORE letos bude dunět od vícero bandů – od bratov TRUE REASON s novým materiálem, 20let na scéně strašící HC/rap/crossover MR.DYNABOOMem, z Rakouska zavítají THROWBACK (náhrada za Companion) či další legenda, tentokrát E.O.S., hrající HC/metal a metal letos bude mít ještě jednoho zástupce – kapela NOMURA – progress metal z Hané.

Co se bude dít na stagi je jasné, teď pár slov ke zbytku programu – divadlo pro děti, burgery, klobásky, gulášek, havlíčkobrodský pivo REBEL a RADEGAST + mnoho dalších pochutin. Vše na Vysočině v obci Okrouhlička – 10km od Havllíčkova Brodu, 12km od Humpolce a 18km od Jihlavy, prostě kousek od Vás. Těšíme se na Vás.

Stanování na louce ZDARMA a děti do 15let v doprovodu rodičů také ZDARMA.

To je HUBERTKA OPEN AIR.

REKLAMA

Mr.Dynaboom slaví 20 let, tato coreová parta číší energií. Rozhodně to nejí jejich POSLEDNÍ ČÍSLO…..

Mr.Dynaboom – Poslední číslo
Hubertka Open Air 2024

KLUBOOFKA TV je mediálním partnerem festivalu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *