Nový videoklip DESOLATION od metalcoreových Day Before

Kapela Day Before vydala 11.3.2024 nový klip s názvem Desolation, jež je jednou ze skladeb z nového EP Phoenix, které vyjde 27.3.2024. Video je možné vidět na oficiálním Youtube kanále kapely a poslechnout je možné na streamovacích platformách. Od 16.3.2024 také exkluzivně na vlnách Black Hornet rádia v hlavním vysílacím čase.

Na celý klip klikni ZDE

Název Phoenix koresponduje s životním cyklem samotné kapely. Po nástupu na scénu metalové hudby se činnost kapely na nějakou dobu přibrzdila vlivem osobních záležitostí jednotlivých členů. Toto období je však překonáno a kapela se mohla pustit do další tvorby, která se projevila právě na zmíněném albu. Kapela je tedy z vlastního popela opět znovuzrozena v plné síle a chce to dát všem pořádně najevo.

Singl Desolation kapela vybrala pro první video z důvodu, že se jedná o singl, který od začátku dokazuje, že tady energie nechybí a není v plánu brzdit svoje emoce. Singl je zaměřen na vnitřní démony, se kterými se potýká spousta lidí a dochází tím k destruktivním emocím. Boj zdravého rozumu s nepříjemnou bytostí uvnitř hlavy, která vytváří svět ošklivější a složitější je potřeba bojovat a nenechat se ovládat. Jedná se o obtížné téma, které není radno podceňovat.

Day Before – Desolation (Official Music Video)

K rozpolcenosti mysli napomáhá i samotný klip, který má umocnit tyto stavy svým vizuálním ztvárněním. Vizuální stránku si vzal na starosti baskytarista Day Before a mozek produkční společnosti WOLL Design. V kombinaci s tím, že bylo album vytvořeno ve spolupráci s Bomb Jack studiem, se jedná o velmi kvalitní základ.

Lze přisadit fakt, že tento klip je sice první, ale určitě není posledním. Takže se posluchači mohou těšit na celé EP Phoenix ale také na další videa.

REKLAMANapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *