#promildu rockeři a metalisti podporují v jednom ŠIKU

KLUBOOFKA TV se připojila k podpoře charitativní sbírky pro Miloše Koblmüllera a není jediným médiem, kapelou či fanouškem, kdo tuto sbírku podporuje. Připojte se k nám!

Jak jste už jistě mnozí z Vás zaznamenali, Miloš statečně bojuje s následky srdeční zástavy, ale potřebuje pomoc nás všech. Miloš již podstoupil první transplantaci kmenových buněk, kde při kombinaci s neurorehabilitačním cvičením se jeho stav viditelně lepší. Miloš však potřebuje další léčbu. Proto právě probíhá sbírka, jejíž výtěžek do poslední koruny poputuje na neurorehabilitaci, která významně ulehčí Milošovo zotavení a pomůže mu výrazně zvýšit naději na důstojný život.

Mnoho bitev může člověk vítězně vybojovat sám, ale bohužel nastávají okamžiky, kdy potřebujeme jeden druhého a bez pomoci se neobejdeme. Ukažme společně naši sílu a pomozme Milošovi i jeho statečné rodině vítězně vybojovat jejich zásadní bitvu!

VANAHEIM – LIVE

Poděkování patří všem, kteří již Miloše podpořili.