Kluboofka BEER fest 2024

Je nám líto, ale z důvodu nepříznivé předpovědi počasí na sobotní odpoledne a večer Kluboofka BEER fest musíme zrušit a přesunout na příští rok – pokud vše klapne, tak se sejdeme v sobotu 29.6.2024

Konec prázdnin ozdobí v Bystřici ještě jeden fesťáček. Kluboofka BEER fest v bystřickém amfiteátru přivítá 4 kapely, které Vám zahrají k dobrému pivku hned od 3 pivovarů.
Začínáme v 16:00 a vstup je ZADARA!

KAPELY

Rosa Nocturna je brněnská kapela hrající melodický symphonic-power metal s folkovými prvky.

Rosa Nocturna – O lásce, o válce a o krvi

Horizont je mladá a nadějná kapela z Luhačovic. Hrají moderní styl na pomezí rocku a hardrocku.

HORIZONT – Bravo pane

Revoluce je poprocková tříčlenná kapela z Poličky, založená roku 2017, která hraje pouze písníčky z vlastní produkce.

Revoluce – Revoluce

Warning Vision je ryze česká hardrocková kapela lokalizující svou zkušebnu v srdci historií opředeného městečka Vyškov.

Warning Vision – Soudný den

PIVOVARY

PIVOVAR CHOTĚBOŘ

POLO – polotmavý ležák

PLUS – nefiltrovaný ležák

PIVOVAR ČERNÁ HORA

Hořká 11

Pšeničné Velen

PIVOVAR HEJKAL

Hejkal – Světlá 12, APA 13

TYČINKY HAVLÍK

Na akci budete mít možnost zakousnout tyčinky od tradičního českého výrobce, firmy HAVLÍK. Společně připravujeme soutěž o celý karton tyčinek!!!

PRAŽÍRNA KÁVY OTROKOVICE

PRAŽÍRNA KÁVY FIERY BEAN

Milovníci dobré kávy budou mít šanci ochutnat kávu z pražírny FIERY BEAN.