Ústecká BLACK SABÁKA dávkuje svoje novinky fanouškům postupně

Představujeme rockovou partu BLACK SABÁKA z Ústí nad Labem. Přiravují pro Vás spoustu novinek, nejen nové EP, které už je venku.

BLACK SABÁKA – LETNÍ ČAS

Během let 2018 až 2023 jsme ve studiu Mercury v Dobřívi u Rokycan pod producentským dohledem šéfa a majitele studia Romana Šandora nahráli jedenáct songů. Ty jsme postupně vydávali a stále ještě vydáváme jako singly na různých hudebních platformách. Na některé z těch songů jsme natočili tu více tu méně úspěšné videoklipy, které  jsme poslali do světa a do různých televizních soutěží. 

Nejvíc určitě zabodoval singl a klip Ledová růže, který se držel několik týdnů na předních příčkách TV Rockparády.

Ledová růže byla naší první spoluprácí s Romanem Mashou Šandorem a  hned  parádní  pecka ! Následovali songy Někde, Krutá a chladná, Móda od Quasimóda, Princezna, Sloni II, Brouk v hlavě, Tři kroky a do tmy, Ztracená, Letní čas a nakonec nová verze našeho prověřeného songu Jen tak městem táhnout.

BLACK SABÁKA

No a letos jsme se rozhodli těchto 11 věcí vydat i na fyzickém nosiči. Takže aktuálně je album k dispozici na USB flash  ( tam je určitě zajímavým bonusem skladba Letíš natočená v našem domácím studiu Pavouk a klipy na songy Ledová růže a Krutá a chladná)  V současné době finalizujeme práce na grafickém designu pro připravované CD, které bude k dispozici někdy během podzimu letošního roku. Jestli se zadaří tak uvažujeme dokonce o výrobě omezeného počtu LP.

Chceme tak vyjít vstříc našim fanouškům, kteří volají po fyzickém nosiči a rádi by si naše pecky pouštěli na svých přehrávačích.

WEB: https://www.black-sabaka.cz/

REKLAMA

Rockový večer ve Velkém Březně 25.08.2023

Jediný plnohodnotný ( rozuměj cca 2 hodiny a ne jen festivalový set) prázdninový koncert kapely BLACK SABÁKA.

„Když se na mě obrátili provozovatele stánku s občerstvením u cyklostezky ve Velkém Březně, že by chtěli uspořádat náš koncert, tak jsem původně obrátil oči v sloup a měl to za naprostý nesmysl. Pak se mi ale „punková“ filozofie této akce zalíbila a nakonec jsem svoli, že do toho půjdeme.“

„Postaví tam nákladní automobil na jehož korbě odehrajeme letní venkovní koncert u cyklostezky ve Velkém Březně naprosti pivovaru Velké Březno. Takže březňák desítka poteče proudem a poslední spoj směr Ústí nad Labem (bus) jede ve 22:11 a poslední směr Děčín ve 22:06 (vlak).“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *