ALCHYMIE připravuje plavbu po Vltavě na parníku Tyrš

Oslava deseti let existence kapely Alchymie z Chlumce nad Cidlinou!!!

Výlet na parníku Tyrš na Vltavě v Praze slibuje být nezapomenutelným zážitkem pro fanoušky i pro samotnou kapelu. Prodloužený set s písněmi, které se na čas vytratily z playlistu, a nové skladby z CD zřejmě udělá radost fanouškům, kteří si budou moci znovu užít tyto skvělé songy.

Přítomnost speciálních hostů je vždy vzrušující a přidá na jedinečnosti této události. Natáčení klipu k nové písničce je zajímavým způsobem, jak zaznamenat a zachytit tuto výjimečnou chvíli v kariéře kapely.

Plavba po Vltavě v podvečerních hodinách z Rašínova nábřeží dodává této oslavě nádech romantiky a krásy Prahy. Je to skvělý dárek pro fanoušky, kteří si budou moci užít skvělou hudbu, nádherný výhled na Prahu a nezapomenutelnou atmosféru na vodě.

HOSTÉ KAPELY

Kytarista kapely Krucipüsk David Pavlik , zpěvačka, herečka Zuzana Dovalová a kytarista Richard Suchan. Lukáš Čunta vynikající baskytarista kapely Čechomor, druhým pak Petr Batěk – divadelní a filmový herec, básník a muzikant.

Radek Plachetka a Jaroslav Novák z kapely Komunál.

Lukáš Čunta vynikající baskytarista kapely Čechomor, druhým pak Petr Batěk – divadelní a filmový herec, básník a muzikant.

REKLAMA

Novinkovou skladbu “ MILNÍKY“ uslyšíte pravidelně na vlnách rádia HEY.

https://heyradio.cz/

https://heyradio.cz/play-hey.html

APLIKACE: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.BikesMedia.HeyRadio

Alchymie – Milníky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *