KAPLIČKA FEST 2023

V Chráštanech se koná rockový festival Kaplička fest již sedmým rokem. Vznikl v roce 2015 a jediné přerušení zaznamenal v důsledku pandemie COVID-19.

Kaplička fest poskytuje platformu regionálním kapelám, které se zde již hojně představily. Mezi stálice patří Vlašimská heavy metalová kapela Rubicon River. Na festivalu vystoupila také jména známá jako slovenská skupina Metalinda nebo polská Crystal Viper. V roce 2022 poctili festival svojí návštěvou hard&heavy matadoři Roxor.

Letošní line-up festivalu Kaplička fest zahrnuje kapely METANOL, ALLMARA a RUBICON RIVER. Tyto kapely se postarají o skvělou rockovou atmosféru a poskytnou návštěvníkům nezapomenutelný hudební zážitek.

Na závěr festivalu se bude starat DJ Číža, který přinese své mixy a přehraje skladby různých žánrů, aby návštěvníci mohli tancovat a užít si konec festivalu s energickou hudbou.

Na festivalu Kaplička fest budou k dispozici piva z pivovaru Ferdinand. Je skvělé, že návštěvníci si budou moci vychutnat místní pivo přímo na akci. Kromě toho budou k dostání také různé pochutiny, jako jsou klobásky či langoše, které si budou moci návštěvníci zakoupit a pochutnat si na nich během festivalu. Celkově to zní jako skvělé kombinace pro příjemné stravování a pití během festivalové atmosféry. Děti do 15 let mají  vstup na festival zdarma .

PŘEDPRODEJ: https://qrticket.cz/produkt/kaplicka-fest-2/

VIDEA

ALLMARA
METANOL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *