SLAMÁK ROCK FEST 2023

Tradiční akce, dalo by se říci druhé jméno parketu v Újezdě (nebo v Újezdu, místní prominou mou neznalost místopisných pojmů), SLAMÁK ROCK FEST 2023 startuje 5. srpence od 16:00!

SLAMÁK ROCK FEST

Pravidelný a tradiční účastník WALDA GANG – velmi oblíbený, velmi vyhledávaný. Známí šoumeni přivezou svou nezaměnitelnou živelnou show a s ní kopec zábavy a pozitivní energie.  WALDA GANG už dávno není jen o Waldových písničkách v rockovém kabátku, kapela se po svém chopila i světových hitů, které si fanoušci rychle osvojili a zpívají si je spolu s kapelou. Újezd se na chvíli změní v Eldorádo a možná dojde i na Svařák.

WALDA GANG

TURBO je česká rocková legenda, o tom není pochyb. Za svou kariéru si turbo získalo generace posluchačů a věrných fanoušků. Hity jako „Přestáváš snít“, „Díky, já jdu dál“, „Chtěl jsem mít“, „Hráč“ a spousta dalších už dávno zlidověly. Zazpíváme si? Odpověď je jasná.

KOMUNÁL sklidil na velké scéně koncem května zasloužené ovace a na Slamáku si dáme pořádný nášup. Na Slamáku nesmí KOMUNÁL chybět jako součást tradiční dvojice účinkujících, je to prostě už taková pěkná „traďice“, která Slamák provází, co je Slamák Slamákem.

KOMUNÁL

ROXOR – se stále ještě čerstvou deskou „Železnej král“ z loňského roku ROXOR potvrzují skvělou formu a neutuchající zápal pro poctivý heavy metal, zúročený vystoupením na MASTERS OF ROCK 2022 a letos si hraní na tomto skvělém festu zopakují. Pevně věříme, že ROXOR budou po „Mástrech“ pořádně nažhaveni a užijeme si společně pořádný metal.

ROXOR

KISS FOREVER BAND – KISS jsou prostě jedním základním stavebních kamenů rockové muziky, s čímž můžeme nesouhlasit, můžeme o tom vést spory, ale to je tak vše, co se s tím dá dělat. Maďarský tribute band nesmrtelných KISS patří mezi vůbec nejlepší revivaly KISS na světě. Kostýmy, nástroje a pódiová show jsou od originálu téměř k nerozeznání.

HAKELBAND – řízný a hitový rock HAKELBANDu si svým vítězstvím v Kluboofka hitparádě jasně řekl o pozornost, a nebude se jednat o kapelu do počtu. Klasický rock je věčný a HAKELBAND ví, jak na něj a jdou na to lesa. Kdo by si před časem vsadil na to, že šéf firmy se svými zaměstnanci, kteří se rozhodli založit kapelu pro potěšení své a zaměstnanců firmy, do dotáhnou ke dvěma deskám a hraní se slavnějšími kapelami? Ale stalo se a my budeme mít příležitost si jejich set užít i na Slamáku.

HAKEL BAND – VÍTĚZNÝ KLIP HITPARÁDY

Pro návštěvníky připraveno bohaté občerstvení, včetně soutěží o ceny. Parkování, stanování zdarma.

Na viděnou na Slamáku!

BLACK HORNET FEST 2023