9.Planeta představí nový videoklip Tajemství života, startuje tak novou éru po boku nové zpěvačky!

Kapela 9.Planeta vydává první videoklip v čele s novou zpěvačkou Bety Machulkovou. Singl Tajemství života je první vlaštovkou z nově připravovaného alba, jehož vydání je plánováno na první polovinu příštího roku.

9.Planeta – Tajemství života

Oficiální premiéra proběhne na hudebních streamovacích platformách a sociálních sítích chebské pop-rockové kapely ve čtvrtek 15.06.2023. Nedočkaví fanoušci a hudební nadšenci se dočkají o den dříve 14.06.2023 v předpremiéře singlu a videoklipu ve vysílání Rádio Géčko a KluboofkaTV.

Všechny texty 9.Planety jsou založeny na běžných životních situacích. Není tak překvapením, že u Tajemství života tomu není jinak. Píseň přináší zprávu pro všechny, kteří chtějí jednou vzpomínat na svůj život s úsměvem. Děj se odvíjí v časech budoucích, konkrétně ve vzpomínkách starší Bety (v herecké roli: Helena Brossmannová), která nostalgicky vzpomíná na plné sály, záři reflektorů a mládí. Zjišťuje, že odraz v zrcadle se dost liší, ale její radost z hudby zůstává stejná.

S novými tvářemi kapely, která působí již od roku 2017, dochází ke svěží změně hudebního stylu. Přesto si 9.Planeta drží pevné základy, které fanoušci oceňují. Singl již tradičně vznikl ve studiu Hacienda pod taktovkou Miloše Dodo Doležala. Produkci videoklipu vedla již po několikáté společnost Egeran Group. Na scénáři a postprodukci se ve velké míře podílel též kytarista Petr Damovský.

9.Planeta od počátku roku 2023 působí ve složení:

Bety Machulková – zpěv

Tomáš Hess – back vokál

Petr Damovský – kytara

Dejw Bundil – basová kytara

Stanislav Karas – bicí

Nenechte si ujít i živou a energií nabitou verzi této novinky při některém z letních koncertů. Více informací naleznete na webových stránkách https://9planeta.cz/.