15.ročník benefiční akce na podporu lidí s onkologickým onemocněním „ROCKOVÉ LÉTO ČERVENKA“ se koná 15. července!

Máme tu jedinečnou příležitost podpořit myšlenku pomoci lidem postiženým onkologickým onemocněním. Vaší účastí získáte nejen dobrý pocit z účasti na akci plné nevšedních zážitků, ale také budete podporovat dobrou věc.

Vanaheim – Jormungandr

Akci podporují kapely Komunál, Alžběta, Bastard, Rimortis, Donor, Vanaheim, Sarkonia a Headfire, které vystoupí bez nároku na honorář. Tradičně se můžete těšit na neomezenou degustaci kvalitního piva vařeného s láskou a z nejlepších surovin. Ohňová show přinese fascinující vizuální efekty a nebude chybět bohaté občerstvení ani program pro děti. Na místě budou také drobné dárkové předměty, jejichž nákupem můžete také podpořit dobročinné účely. Mediální podporu festivalu zajišťuje rádio HEY a internetová televize KLUBOOFKA TV. Parkování i stanování bude možné přímo v areálu. Pokud byste chtěli zůstat déle, je možné stanovat v kempu v Litovli.

Výtěžek z této benefiční akce bude, stejně jako v minulých letech, směřovat do ARCUS – onko centra, z.s., které poskytuje pomoc lidem s různými formami zhoubných nádorových onemocnění po celé České republice.

Slova organizátorů akce:  „Nic tak neodhaluje charakter lidí, jako to, co děláme, to, co říkáme a to, co říkáme, že děláme.“

VSTUPENKY

Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu 450,- Kč + poštovné 70,- Kč funguje takto:

Částku 520,- Kč zaplaťte přímo na ARCUS – onko centrum účet:

FIO BANKA Olomouc: 2700226536/2010

Jako VS uveďte vaše mobilní číslo a do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno a příjmení, adresu pro zaslání vstupenek pošlete na mail: Denisa.Varekova@seznam.cz nebo na mobil: 608 733 761

Předprodejní místa :

TIC Litovel

IC Olomouc Horní náměstí

TIC Konice

Děti do 10.let vstup zdarma

Parkování zdarma

Stanování ze soboty na neděli zdarma.

KOMUNÁL – Děvka

REKLAMA

Festival podporuje rádio HEY, nové informace poslouchej!!!

https://heyradio.cz/

https://heyradio.cz/play-hey.html

APLIKACE: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.BikesMedia.HeyRadio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *