VAROVÁNÍ!!! Je tu první Warning Fest………

Připravte se na nezapomenutelný hudební zážitek! Warning fest vol 1 je právě za dveřmi a přinese vám skvělé kapely, vynikající pivo a chutné jídlo.

Warning Vision – Soudný den

Zde je vše, co potřebujete vědět o této události:

Festival se bude konat v areálu sálu Laura v Javorníku ve Slezsku. Tento půvabný prostor mu poskytne ideální kulisu. Brány festivalu se otevírají v 18:00 hodin. Vystoupí čtyři skvělé kapely, které vám přinesou pestrou škálu hudebních stylů:

18:30 – 19:30: Cybo / Žilina SK /
20:00 – 21:00: The Pant / Břidličná /
21:30 – 22:30: Warning Vision
23:00 – 24:00: Metanol


Každá z těchto kapel předvede svůj jedinečný hudební projev a zajistí vám nezapomenutelný zážitek.

THE PANT – Joker


Pokud bude hlad, nemusíte se obávat. Na festivalu budou k dispozici výtečné steaky a chutný guláš. Užijte si skvělé jídlo a dopřejte svému žaludku požitek. Na čepu najdete pivo Šerák od pivovaru HOLBA.

Pokud si přejete zúčastnit Warning fest vol 1, předprodejní vstupenky jsou k dispozici za 250,- Kč. Pokud se rozhodnete přijít na poslední chvíli, na místě bude vstupné 300,- Kč. Zajistěte si svou vstupenku včas a ušetřete:

https://qrticket.cz/produkt/warning-fest-javornik-ve-slezku/

Nezáleží na počasí!Tento festival se koná za každého počasí. Můžete si užít skvělou hudbu a atmosféru na krytém pódiu a v prostorném krytém sezení.

Nenechte si ujít první Warning fest vol 1 a přijďte si užít skvělou hudbu, vynikající pivo a chutné jídlo v příjemném prostředí Javorníku nedaleko Jeseníku.

Metanol – Co jsem začNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *