Turné LUNATIC GODS 2023 míří na Slovensko

Slovenští folklore black metallers LUNATIC GODS vydali 21. listopadu své nové album „Vresovrenie“ na etiketě Black Hornet Productions a při této příležitosti vyjeli na turné po Česku a Slovensku. V Česku mají již koncerty odehrané, a míří na rodné Slovensko.

Zde bude mít turné tři zastávky, a to 30. listopadu v Bratislavském klubu Randal, 1. prosince ve Vrútkách (RC Mlýn) a do třetice v Popradu 2. prosince (klub Rock Fabric). LUNATIC GODS doprovodí PURNAMA, ACHSAR a PLASTERY.

Termíny koncertů turné 2023:

30/11/2023 Bratislava – Randal Club (Purnama, Achsar, Plastery)

01/12/2023 Vrútky – RC Mlýn (Purnama, Achsar, Plastery)

02/12/2023 Poprad – Klub Rock Fabric (Purnama, Achsar, Plastery)

LUNATIC GODS prošli během své bohaté historie velmi zajímavým vývojem od náročného, technického thrash death metalu k současné folk black metalové podobě, aniž by ztratili své osobité kouzlo a svébytný styl. Není tajemstvím, že v sestavě kapely působí bubenické eso mezinárodního formátu Martin „Marthus“ Škaroupka.

LUNATIC GODS – Šialení Bohovia

Turnovští PURNAMA se během posledních několika let propracovali mezi (nejen) extrémně tuzemskou metalovou špičku. Kapela v současné době připravuje nástupce úspěšného alba „Flame Of Rebellion“ a před nedávnem zveřejnila video ke skladbě „Light in the Void“ z alba Flame of Rebellion. Klip vznikl v dílně WOLL Design spojením záběrů z posledních koncertů kapely a grafickou stylizací textu skladby. Živé záběry pocházejí i z koncertu na festivalu Masters of Rock a HellPdays festivalu.

PURNAMA – Light in the void

Levičtí ACHSAR mají na svém kontě jedno EP dvě studiová alba. Stylově se pohybují s lehkostí sobě vlastní na pomezí melodického pagan black metalu a epického heavy metalu. Pokud vás „hákem“ tvorba takových ENSIFERUM, TURISAS nebo maďarských GRYMHEART, ACHSAR jsou kapela přesně pro vás!

ASHAR – Sleeping Knights

Old school death metal amerického střihu v podání PLASTERY vás nemůže nechat v klidu! Přímočará a řádně nabroušená metalová mašina ze Zvolena válčí na death metalovém poli od roku 2012 a má na svém kontě jedno EP a výborné debutové album „Yes, Of Corpse“. Kromě death metalu můžete v jejich muzice zaslechnout závany punku, HC a grindu. V jednoduchosti je krása a méně mnohdy znamená více, PLASTERY jsou toho jednoznačně důkazem.

PLASTERY – Yes, of Corpse

REKLAMA

Nové album zakoupíte na koncertech turné nebo na e-shopech.

V České republice exkluzivně na e-shopu rádia HEY.

LUNATIC GODS – Vresovrenie (Digipack 8-panel deluxe) 2023

LUNATIC GODS – Vresovrenie – Bundle BOX (Digipack + Tričko + Odznak) 2023

LUNATIC GODS – Vresovrenie – BOX SET (Digipack + Mikina + Podložka + Odznak) 2023

Na Slovensku v e-shopu Spike Street Shop.

LUNATIC GODS – Vresovrenie (Digipack 8-panel deluxe) 2023

LUNATIC GODS – Vresovrenie – Bundle BOX (Digipack + Tričko + Odznak) 2023

LUNATIC GODS – Vresovrenie – BOX SET (Digipack + Mikina + Podložka + Odznak)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *