ROCKOVÝ MAJÁLES S TŘINÁCTKOU NA KRKU!

Již 13. ročník ROCK MAJÁLES se uskuteční 27. května 2023 v Bystřici nad Pernštejnem Spojení kvalitní, rockové muziky, pohodová atmosféra v přírodním prostředím in-line oválu za Lužánkami v Bystřici nad Pernštejnem, přinese návštěvníkům super zážitek.

Letošní ročník přináší netradiční složení line-up.  Bez hvězdných kapel, zato s kvalitní muzikou přijedou COCOTTE MINUTE, RCZ RAMMSTEIN TRIBUTE SHOW, VILDA ČOK S KAPELOU BYPASS, LUNATIC GODS, PLÁN B, METANOL, LADY KATE, PROUZE A ALIGÁTOR.  Novinkou v letošním roce je páteční program, kterým zahájí letošní ROK MAJÁLES svou show BLACK JACK.

LUNATIC GODS

Pořadatelé pro svoje rockové fanoušky připravují tradiční bohatou nabídku v několika barech, široký sortiment kvalitního jídla a také zázemí ve velkokapacitních stanech. Již podruhé pro všechny rockery a rockerky přistavíme luxusní sociální zázemí. O pohodu na festivalu je tedy jednoznačně postaráno.

METANOL

Podrobné informace o festivalu, videopozvánky a zajímavosti najdete na (https://www.facebook.com/rockmajales) nebo na webových stránkách (www.rockmajales.cz). Vstupenky na 13. ROCK MAJÁLES jsou k dispozici v předprodeji na SMS ticket.

LADY KATE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *