LABEFEST opět doprovodí festival Adrenalin Challenge

Nejkrásnější festivalový areál, Smetanovo nábřeží pod děčínským zámkem, v květnu znovu ožije, a to nejen hudbou, tradičně se mohou návštěvníci těšit i na festival Adrenalin Challenge 2023.

V sobotu 20. května 2023 se v Děčíně na Smetanově nábřeží a na Mariánské louce uskuteční již 25. ročník ojedinělé, nevšední a oblíbené adrenalinové akce pro dospěláky i děti. Nejlákavější disciplínou je Extreme Travers přes kaňon Labe z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku. Plnou nálož adrenalinových zážitků si účastníci z řad široké veřejnosti užijí při absolvování dalších disciplín, jako jsou Via Ferrata, slanění ze zámku, provazový žebřík, High Jump a Jet Ski.

Na malé bombarďáky čeká Adrenalin Challenge Kids na Mariánské louce a ti se mohou těšit na deset disciplín včetně minitraversu po vzoru dospěláků. Mariánská louka bude zároveň sloužit jako chill out zóna s občerstvením a doprovodným programem, který opentlí například živá hudba, Stonebalance, bosonohý chodník atd.

Více informací i registrace najdete na webu www.adrenalinchallenge.cz.

V rámci festivalu Labefest se v termínu 19. až 20. 5. 2023 můžete těšit na čerstvého držitele Slavíka, kapelu Mirai, dále na Wohnout, Vypsanou fixu, Žlutého psa, Paulieho Garanda, Resumé, Portless a další.

K programu se můžou připojit mladé talentované kapely, jež si vyberou sami návštěvníci. Stačí se přihlásit do soutěže Labefest Talent.

Vítěz soutěže Labefest Talent dostane šanci doplnit sobotní festivalový program. Kapely, které si chtějí zahrát po boku předních českých interpretů, nechť zašlou své nahrávky a odkaz na videoklip do 15. 4. 2023 na e-mail talent@labefest.cz. Odborná porota následně vybere finalisty, z nichž vítěze zvolí fanoušci festivalu na Facebooku.

Vstupenky lze zakoupit v předprodejních sítích vstupenkadecin.cz a ticketstream.cz.

Více najdete na webových stránkách festivalu

https://www.labefest.cz/

www.idecin.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *