LORETTA zve na Velikonoční minitour

LORETTA

Pomalu, ale jistě se blíží letní festivalová sezóna a my s Lorettou máme před sebou pěkně našlapané léto. Čeká nás Benátská noc s Impulsem, Polankafest, Legend Rockfest, Holba Rock na grilu, Rocková Lipnice a plno dalších akcí, na kterých se na vás budeme těšit. Některé už teď avizujeme na našem Fb, ale zatím zdaleka ne všechny! Letos totiž opět projedeme celou republiku a kromě starých osvědčených songů jsme pro vás nachystaly i nové pecky a zbrusu nový originální merch. Na tom jsme si tentokrát daly obzvlášť záležet!

Některé kousky jsou navíc zcela originální – tvořily jsme je my, baby z Loretty, vlastníma rukama. První exempláře budou k vidění i zakoupení už zanedlouho na velikonoční minitour s kapelou Volume, která je pod taktovkou rádia Hey a TV Kluboofka.

VOLUME

V sobotu 8. dubna si nás poslechnou naši slovenští fanoušci ve Vrútkách a 9. dubna, tedy v neděli před Velikonočním pondělím, si konečně po dlouhé době zahrajeme v brněnské Melodce, na což se neuvěřitelně těšíme. Tak nás i skupinu Volume přijďte do Brna podpořit! Bude to stát za to…

RC MLYN SK
MELODKA CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *