„Až jednou“ s hard rockovou ALDABROU

Jak probíhalo natáčení klipu, z úst kapely ALDABRA

V pátek 10. února jsme se přesunuli do městyse Svitávka, kde jsme s laskavým svolením pana starosty Jaroslava Zoubka natáčeli náš pátý videoklip, tentokrát ke skladbě z našeho druhého alba Kráska a zvíře. Klip jsme točili na song Až jednou. Natáčení se uskutečnilo v překrásné, secesní, velké Löw- Beerově vile. Celé natáčení probíhalo pod taktovkou našeho „dvorního“ mistra zvuku a obrazu Radka Žáka. Celodenní náročná práce před kamerou, stejně jako následná úprava a střih přinesla své ovoce. Radek odvedl – jako vždy – perfektní práci a tak vám můžeme s radostí představit náš poslední audiovizuální počin. Oficiální premiéra klipu proběhla 4. března v rámci společného koncertu kapel Fleret a Aldabra v restauraci U Miláčka ve Žďárné.

FOTOGAELRIE z natáčení klipu

WEB kapely: https://www.aldabra-rock.com