Brněnský start KLUBOOFKA festivalů v nové Melodce

Slovo dalo slovo a vzniklo putovní turné KLUBOOFKA FEST. Čtyři koncerty, čtyři kapely ve čtyřech městech.

Turné startuje v sobotu 20.4.2024 v brněnské “nové” Melodce. Představme si kapely, a začneme tou, která první festival pořádá.

Aldabra: Hard rocková kapela z Brna, která působí na hudební scéně řadu let. V roce 2023 vydala své druhé album s názvem “Kráska a zvíře”. Role kmotra tohoto alba se ujal Martin Kapek, frontman kapely Traktor.

Allmara: Rocková skupina z Vlašimi. Představí skladby z alba BRÁNA!, které vás zavedou na hudební výlet plný emocí a síly. Každá skladba je jako pomyslný most, který nás přenese do jiného světa.

Metanol: Pop-metalová kapela z Hradce Králové. Tato parta hudebníků se nechává unést metalovými riffy a energií. Jejich tvorba je plná emocí a silných vokálů.

100na100: Síla jejich hudby spočívá v nekompromisním přístupu k tvorbě. S každým akordem a každým riffem dokážou přenést posluchače do světa energie a vášně. Kapela se stala nedílnou součástí hudební scény ve Frýdku-Místku.

Těšíme se na tuto hudební jízdu! 🎶🤘