TŘI SESTRY A ALKEHOL NA SPOLEČNÉM TOUR SUDOVÁ PŘITAŽLIVOST II. V HRADCI KRÁLOVÉ

Jsou tomu přesně čtyři roky, co oba soubory poprvé spojily síly a absolvovaly klubovou tour, která nenechala jednu pípu suchou a fanouškům nabídla skvělý hudební zážitek.

Osud tomu letos chtěl, aby se kapely Tři sestry a Alkehol opět setkaly na jednom pódiu nad společným sudem a vyrazily na tour Sudová přitažlivost II, které čítá 10 zastávek v kulturácích v Čechách a na Moravě. Program tour nabídne čtyři hodiny živé hudby, kdy zazní léty prověřené hity, doplněné o vzájemné hostování a nějakou tu společnou hospodskou písníčku.

Skupina Alkehol hlásí

„Po letních festivalech jsme opět v excelentní formě! Připravili jsme si pro vás repertoár složený z těch nejlepších pecek, které naše bohatá „písňografie“ nabízí. O tom vás ale moc rádi přesvědčíme osobně!“

Alkehol

Tři sestry dodávají

„Není nad to mít na pódiu parťáky, se kterými začíná večírek již při zvukovce. Na první společné tour máme plno krásných vzpomínek, takže víme, do čeho jdeme a nemůžeme se dočkat! Těšte se na naše „best of“, několik překvapení a hlavně – na oslavu z osobních setkání a čiré radosti z pití a koncertování.“

Tři Sestry

Uvidíte se na vlastní uši, uslyšíme se na vlastní oči:

27. 11. 2021 HRADEC KRÁLOVÉ – KD STŘELNICE

Začátek koncertu je připraven na 19:00, brány KD Střelák se otevřou v 17:30.

Vstupenky :

Zakoupíte na webuTŘI SESTRY