Slovenští EUFORY na festivalu Rock Majáles 2022

EUFORY jsou další potvrzenou kapelou pro letošní festival v Bystřici nad Pernštejnem. Připravují pro Vás s pořadateli zajímavé překvapení.

Od vydání povedeného duetu Schizofrenie s legendární TANJOU uběhlo již pět měsíců a vycházející slovenská hvězda power/heavy metalu EUFORY otevírá nový rok další novinkou. Čekání na své třetí studiové album se martinská kapela rozhodla fanouškům zkrátit v pořadí druhým singlem Promise Of Tomorrow.

Eufory – Promise Of Tomorrow

Píseň se zabývá vážným tématem válečných konfliktů. Eufory v textu podtrhují jejich bezvýznamnost a poukazují na to, že je úplně jedno kdo ve válečném konfliktu zvítězí a kdo je na straně poražených. Žádná strana, ani ta vítězná, svého cíle stejně nikdy úplně nedosáhne a ve vzduchu tak ihned visí další konflikt.

EUFORY

„Válka plodí další válku,“ říkají členové kapely. „Třeba však spojit síly a agresorovi se společně postavit. Na světě nikdy nevládl definitivní mír a jediným příslibem do budoucna zůstává jen vyhlídka na další vojenský konflikt.“

Se opravdu silným a především i dnes velmi aktuálním textem se kapela opět vrátila k angličtině. A jako obvykle jej doplnila kvalitní energickou muzikou a Ľubošovým podmanivým zpěvem. Ale jak členové naposledy slíbili, nové album bude hudebně rozmanité a Promise Of Tomorrow to jen potvrzuje. Zatímco první singl byl heavymetalově rytmický, ten druhý v sobě skrývá mnohem dravější riffy a široké refrény ozvláštněné výraznými samply.

ROCK MAJÁLES 2022

ODKAZY:

http://www.rockmajales.cz/

EUFORY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *