ROCK STRING

Ahoj všem rockerům,

jsme česká rocková kapela Rock String z města Ivančice, skládající vlastní hudbu i texty. V roce 2018 jsme vydali své první album Až Ke hvězdám, ke kterému jsme natočili dva videoklipy Smlouva s ďáblem a Má tajná přání. V listopadu roku 2020 jsme vydali naše druhé album Andělé mezi námi, ke kterému jsme natočili videoklip Anděl. Obě alba jsou v knižní podobě, najdete v nich mimo lisovaného CD s potiskem i originální podpisy všech členů skupiny, fotky, logo kapely a texty písní. Některé písně můžete slyšet v různých rádiích v ČR. Všechny naše skladby a videoklipy najdete na téměř všech online platformách jako YouTube, Spotify a mnohých dalších.

Hrajeme jak koncerty, festivaly, městské slavnosti, tak i celovečerní akce, jako jsou pouťové zábavy, plesy, maturitní večírky a další kulturní akce. Disponujeme vlastní profesionální zvukovou i světelnou technikou, máme k dispozici LED obrazovku a různé velikosti zastřešených podií.

Ke konci března letošního roku jsme jeli do Nároďáku v Jaroměři natáčet živý koncert v rámci Kluboofky a také rozhovor s moderátorem Tomášem Vladekou z rádia Hey. Za tuto možnost jsme byli moc rádi, protože to je asi jediná cesta, jak se v době koronaviru, kdy jsou všechna živá vystoupení zakázána, spojit s fanoušky. V Nároďáku bylo příjemně, a i když jsme hráli pro prázdný sál, hrálo se nám kupodivu dobře. Co se týče rozhovoru, věděli jsme, že proběhne v pohodě, protože s Tomášem už jsme jeden rozhovor dělali a moc se povedl. A taky se tak stalo, rozhovor byl takové příjemné přátelské povídání.

Věříme, že se fanouškům koncert i rozhovor bude líbit a už se na Vás moc těšíme.
Navštivte naše webovky www.rockstring.cz, náš facebookový nebo instagramový profil a také náš YouTube kanál. Mějte se hezky, Váš Rock String.

ROCK STRING