Předávání cen rádia GÉČKO – Zlatý Mikrofón 2023

Rádio Géčko vás zve na předání cen Zlatého mikrofónu za rok 2023. Předání cen Zlatého mikrofónu se uskuteční v sobotu 6.dubna 2024 v Music City – v sále od 19:00 hodin

Více o vystupujících interpretech:

Trhák – Kapela která svoji tvorbu nechce škatulkovat jen do popu nebo rocku. Hrajeme to co nás baví. Jestli se chcete probudit emočně i fyzicky vyčerpaní někde na poli, dorazte co nejdříve na nějaký z našich koncertů. Kapela Trhák vznikla v roce 2021 jen proto, abychom zahráli jeden koncert a pak se zase rozpadli. Jenže nadšení posluchačů nás přesvědčilo abychom pokračovali. A tak jsme začali hrát všechny možné i nemožné akce v našem okolí. V roce 2022 jsme nahráli náš první studiový singl a rok na to jsme vystoupili na prvním větším festivalu společně po boku známých jmen jako je kapela Pekař nebo Leona Machálková.

Merito – Kapela, která má vášeň pro kvalitní hudbu, nekvalitní smysl pro humor a touhu sdílet to obojí s celým světem. Náš cíl je jednoduchý – vytvářet pro vás hudbu, zážitky a občas nějakou tu kocovinu. Jsme parta přátel, kteří mají mnoho společného, ale to hlavní jsou večírky… vlastně myslíme hudbu. Každý z nás přináší svůj vliv do našeho hudebního stylu a tak vzniká tradičně netradiční kombinace pop rocku a pop punku. Věříme, že právě díky těmto různým hudebním vlivům, společnému zápalu a občasnému formátování mozkového harddisku vzniká ta krásná kombinace, díky které vám tvoříme nesmrtelné hity. Je jedno, kdo jste, jaký máte hudební vkus, jestli pijete Plzeň nebo Gambrinus, i tak věříme, že vás naše tvorba osloví. Chceme vám ukázat, že díky tomu, co umíme a jaký máme přístup k hudbě, jsou naše koncerty plné energie, nezapomenutelných zážitků a hlavně vás, naší ”MERITO Family” (mrk, mrk).

21 Gramů – Rocková kapela z Jihlavy. Za svoji přednost považují vlastní tvorbu, songy v češtině a bez omezení škatulkami. Hrajou a tvoří muziku, která je baví a doufají, že se bude líbit i posluchačům, protože se snaží o pestrost a různorodost,což je ovlivněno zkušenostmi v předešlých kapelách, kterými jednotliví členové prošli a také různými styly rocku,které poslouchají a které je tak či onak ovlivnily.

Adresa, kde se akce koná:

Ocelářská 39 / 937 – Praha 9 – Vysočany na proti O2 aréně.

Vstupenky budou v prodeji i na místě za 250,- Kč.