Phoenix povstal z popela a přidal k tomu nový videoklip

27.3.2024 vyšlo dlouho očekávané EP kapely Day Before. Název Phoenix odkazuje k faktu, že samotná kapela tímto EP povstává z vlastního popela. Po svém debutu se v minulých letech kapela na nějakou dobu odmlčela, ale nyní se vrací a má v plánu pokračovat v kvalitní tvorbě.

Day Before – Faction Of Life

Název ale neodkazuje pouze na životní cyklus kapely, ale také na mysl člověka, která je občas zmítaná nepříjemnými myšlenkami a pocity. Celé album se nese v duchu boje proti vnitřním démonům, kdy člověk musí zabojovat a vymanit se z ohně a povstat jako někdo lepší.

Na albu Phoenix najdete intro a pět songů. Díky schopnostem Bomb Jack Studia je zvuk celého alba vyvážený a na vysoké úrovni. Songy dávají najevo, že tady energie nechybí a že je kde brát. Ještě před vydáním EP jste mohli slyšet a vidět jeden ze songů s názvem Desolation, který byl první ochutnávkou toho na co se můžeme těšit. S vydáním alba si Day Before přichystalo i další videoklip na song Faction Of Life. Jedná se opět o energickou skladbu plnou emocí.  Vizuální stránku si vzalo na starosti opět studio WOLL Design a jedná se o velmi povedený počin.

Day Before – Faction Of Life

Phoenix je možné poslouchat na Youtube, Spotify, iTunes a na dalších platformách. Na Youtube mají všechny songy vlastní vizuální stránku.

REKLAMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *