OKULT

Okult

Kapela OKULT vznikla na jaře léta páně 2018 v Kuksu. Tvoříme vlastní muziku, která se pohybuje mezi třemi hudebními styly, kterymi jsou Death, Thrash a Black metal. Pracovně to označujeme jako Multi metal. Od založení kapely jsme vydali dvě alba. První album jsme nahráli ještě tentýž rok co kapela vznikla a nese název Batalion. Do světa jsme ho vypustili, až v první polovině roku 2019.  Druhé album Signum Diabolica  na sebe nenechalo dlouho čekat a vydalo se v létě 2020. Obě alba si můžete objednat na našem facebookovém profilu a něco málo k poslechu najdete i na Youtube.

Hrajeme převážně klubové akce a festivaly, příležitostně oslavy narozenin po celé republice. Do zahraničí jsme se ještě nepodívali. Nejčastěji nás však mužete vidět hrát v Nároďáku v Jaroměři, který se nám stal takovým našim domovským klubem. Tam jsme také nahráli v době koronaviru, pro kapelu historicky první  záznam z koncertu a rozhovor pro KLUBOOFKU TV. Věříme, že se Vám bude rozhovor i koncert líbit a doufáme v brzké shledání na nějaké akci.

Metalu ZDAR!!!

OKULT