Nové album rockerů Allmara „BRÁNA!“ otevírá dveře do jiné reality

Hudební skupina Allmara přichází po čtyřleté práci s dlouho očekávaným albem nazvaným „BRÁNA!“. Tato žhavá novinka nabízí posluchačům jedinečný únik z uspěchaného světa plného stresu a starostí. Deska, která vznikala od začátku roku 2023 ve studiu Allmara, představuje jedenáct skladeb, z nichž některé byly již předem vydány jako singly s videoklipy.

Allmara – Spartakus

Hlavním konceptem alba je „brána“ jako symbol pomyslného mostu nebo portálu do jiných světů. Allmara se rozhodla vytvořit prostřednictvím hudby prostor, který umožní lidem uniknout z každodenní reality a najít si ve skladeb své vlastní místo. Každá píseň na albu přenáší posluchače do odlišné situace či reality, a tak si každý může najít svou vlastní cestu a objevit nové světy.

Album „BRÁNA!“ obsahuje také oblíbenou skladbu „Valkýry“, která se umisťovala na vysokých příčkách hudebních hitparád na internetu. Její přítomnost na albu předznamenává vysoké očekávání ze strany fanoušků, kteří se těší na další skvělé skladby od Allmary.

Křest desky se uskuteční 8. července 2023 na festivalu Hliňák v Sekeřicích, kam byla kapela již třetím rokem pozvána pořadateli Zdeňkem Svobodou a Alešem Lachmanem. Tato událost slibuje být velkou oslavou nového alba a příležitostí pro fanoušky vidět Allmaru v akci.

„BRÁNA!“ bude k dispozici pro fanoušky na CD, na oficiálním YouTube kanále Allmary a na vybraných streamovacích platformách. Takže každý, kdo touží po dobrodružství v jiných světech, si může pohodlně poslechnout nové skladby Allmary a nechat se unést jejich melodiemi.

ODKAZY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *