Léta běží, vážení, Kluboofce jsou TŘI. Slavíme narozeniny!

Být Kluboofka fyzickou osobou, jde letos do školky. Prvně si s maminkou přinese do školky bačkůrky a ručníček, seznámí se s pančitelkou a pak vzhůru do první fáze socializace!

Za tři roky existence se z projektu, majícího cíl především pomoci kapelám v nelehkých časech pandemie, vyrostla promo agentura se zdravým sebevědomím a zápalem pro věc. A jelikož se narozeniny musí pořádně oslavit, i Kluboofka pro vás nachystala pořádný narozeninový mejdan.

Pořádná party se samo sebou neobejde bez muziky, 4. listopadu v Čerčanské Besedě proto zahrají k poslechu a k tanci (a nebude se jednat o harmonikáře a dirigenta):

ARGOS

ARGOS – metalová klasika jako podle manuálu „jak se vyznat v heavy metalu“. Kapela o sobě dala vědět už koncem osmdesátých let a původní heavy metal rozhodně neviděla z okna rychlíku Praha – Brno. Řízný styl kapely je jako stvořený pro živé hraní a buďme si jistí, že to bude METAL!

ALLMARA

Hard rockeři ALLMARA z Vlašimi mají venku velmi podařené druhé album „Brána!“. Staré dobré hard rockové kořeny kapela s elegancí přenesla do současného stavu věcí rockových zásluhou spojení zkušenosti a mladistvé energie. Možná přijdou i Valkýry…

ECLIPSE OF HEAVEN

ECLIPSE OF HEAVEN by se jistě dali šoupnout do chlívečku s názvem metalcore, jenomže…tahle mladá parta se hodně snaží o vlastní ksichtík a daří se jim to. Alternativní prvky pouští do jejich muziky příjemný, svěží vítr. ECLIPSE OF HEAVEN jsou tou kapelou, která umí oslovit publikum i mimo poměrně úzkou metalcorovou skupinu posluchačů.

Naši vážení a milí, neváhejte a doražte! Bude to jízda, kdy brzdy jsou sprosté slovo!

Text: Jiří Vacek