Kapela Komunál (dříve Komunální Odpad) z Chlumce nad Cidlinou letos oslaví 30 let existence

Oslavy proběhnou v rámci speciálního tour, kde se jako „předkapela“ objeví právě skupina Komunální Odpad, která bude složena výhradně z členů stávajícího Komunálu.

KOMUNÁL

Každý večer bude tedy rozdělenna dvě části, kdy v první z nich proběhne koncert Komunálního Odpadu a po krátké přestavbě se napódiu objeví Komunál, kteří samozřejmě také odehrají svůj plnohodnotný set.

KOMUNÁL

Čekají Vás bezmála 3 hodiny muziky a skvělá show, kterou byli Komunálníci vždy pověstní. Nebudou chybět různé propriety včetně rakve , ohňů , čarodějnice Morany atd. Přijďte zavzpomínat na staré pecky a zároveň si užít skladby z novější éry kapely Komunál.
30 let Tour bude čítat celkem 8 zastávek a předprodeje už jsou v plném proudu.
Termíny Tour 30 let Komunál / Komunální Odpad na:
www.komunalniodpad.com

KLUBOOFKA INTERVIEW