Kapela Jacker’s vydává oficiálně svůj první videoklip k singlu „Egomaniak“!

Co se týče kapely Jacker’s, jedná se o kompletně novou formaci, která vznikla docela nedávno, a to začátkem únoru roku 2022. Když se bavíme o jednotlivých členech kapely, zakládající jádro se znalo již z původního působení – Nikolas Cejnek (kytara), Ladislav Jandrt (bicí), Miroslav Dvořák (technika a ohně) a Martin Koča (manager) – se společně rozhodli vydat novou cestou a založit si svůj vlastní hudební projekt.

JACKER´S – Egomaniak

Jednotlivé osazení se během času pomalu rozrůstalo a zakládající členy pak doplnili Jáchym Novák (kytara), David Baštrnák (basa) a také frontman kapely Patrik Štěpánek (zpěv). Kluci se často zobrazují na fotkách v plném osazení, neboť jak sami říkají: „Jedná se o tým a jeden bez druhého bychom nezvládli nic“.

Jacker’s po oficiálním oznámení kompletní formace kapely začali ihned pracovat na svém prvním hudebním materiálu. Velkou zajímavostí je, že co se týče hudební produkce této kapely, stojí za ní výborný zpěvák a hudebník, frontman kapely Arakain – Honza Toužimský. „Jsme rádi, že Honza do toho s námi šel a je to pro nás obrovská pocta. Moc si toho vážíme,“ říká manager kapely Martin Koča.

KLUBOOFKA INTERVIEW

A tak práce na nové tvorbě započali a my už nyní, o tři měsíce později, máme jedinečnou příležitost ochutnat jejich první single s názvem „Ego-maniak“. Režie klipu se ujal Jirka Kobylanský, kterého kluci oslovili i na základě dřívější spolupráce, nejedná se tedy o jejich první shledání. „Jirka je profík. Známe se z minulé spolupráce a už tehdy nám dokázal, jak schopný, co se nejenom tvorby klipu týče, je. Proto, když jsme se rozhodovali, koho na náš první videoklip oslovíme, okamžitě padla volba právě na Jirku,“ říká Ladislav.

Ostatně výsledek společné práce můžete posoudit sami.

SAMOSTATNÝ KLIP

JACKER´S – Egomaniak

EVENT REPORT z natáčení klipu

EVENT REPORT – JACKER´S