Hymna Votroků zazní na druhém ročníku akce METANOL fest

Kapela METANOL je dobře známá díky svému aktivnímu koncertování a mediální propagaci, a to nejen ve svém rodném městě Hradci Králové, ale téměř po celé republice. Již podruhé pořádají festival rockové a metalové hudby pod svým názvem, a to v prostorách Country clubu LUCIE, který je známý jako mekka hudebních akcí.

Metanol – Co jsem zač

Jako další účinkujícími na festivalu jsou:

1. HAKEL BAND, který zahájí celou akci. Tato kapela má výhodu být domácí kapelou, což jim dává velkou výhodu. Získali svou pozici na festivalu díky účasti v hitparádě internetové televize KLUBOOFKA TV.
  2. Tepličtí rockeři DEVIANT odehrají svůj předposlední koncert na této akci a je jasné, že nemohou na festivalu chybět, protože úzce spolupracují s kapelou METANOL.
  3. METANOL poprvé na své akci zahrají hymnu, kterou složili pro hradecký fotbalový klub, což bude zajímavým a výjimečným okamžikem pro fanoušky hudby i fotbalu.
  4. Power-speed metalová kapela RIMORTIS v čele s frontmanem Jaromírem Bartošem přinese svou energii a rychlé riffy do festivalového programu.
  5. Celou akci zakončí rocková kapela RAZZ, a je jasné, že jejich set bude nezapomenutelným zakončením festivalu.
Hakel Band – Pihovatá

Celkově se mohou fanoušci těšit na festival plný skvělé hudby a různých hudebních stylů. Je skvělé vidět, že tato událost podporuje místní hudební scénu a umožňuje fanouškům zažít nezapomenutelný hudební zážitek.

Celou akci moderuje Tomáš Vladeka z rádia HEY. Na tomto rádio uslyšíte skladby kapel HAKEL BAND a METANOL.