Gladiátor v Čechách

Představujeme firmu PIZZA GLADIÁTOR, výrobce polotovarů pro restaurace, pivnice či bistra.

Víme, jak chutná správná pizza

Vycházíme z dlouholetých zkušeností a prověřených receptur sesterské firmy pizza-doma, která je první plzeňskou a jednou z prvních firem v České republice, specializujících se pouze na rozvoz pizzy. Postupem času rozšiřovala pizza-doma své portfolio výrobků o těstoviny, saláty, čínská jídla i party servis.

Zrodil se Gladiátor


Dalším krokem bylo rozšíření do krajů, a tak vykročil Gladiátor, nová značka se zaměřením na výrobu hotových zmrazených pokrmů, se zachováním kvality čerstvého menu. Díky své kvalitě se Gladiátor stal vyhledávaným v nabídce hotových pokrmů. Vždy bude vynikat chutí, přinese spokojenost hostí a provozovatelům výhody bonusového programu i profesionálního marketingu.

V čem je kouzlo?


Děláme to, co umíme. Čerstvé ingredience, vlastní recepty, kvalitní technologie i distribuce. Takové jsou výhody, které Gladiátor přináší do všech provozů, které mají hladové zákazníky, ale nejsou vybaveny vlastní kuchyní nebo prostě jen chtějí rozšířit své menu o křupavou pizzu, propečené bagety nebo křidýlka bez nutnosti velkých investic.

KONTAKT:

Telefon: +420 777 201 906

Mail: info@gladiator-pizza.cz

FB: https://www.facebook.com/gladiatorpizzaCZ/

INST: https://www.instagram.com/gladiatorpizzacz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *