DOSIFEST 2023

Dosifest je rockmetalový festival, který se bude konat 17. června 2023 v Horní Sloupnici na Svitavsku.

Na festivalu vystoupí několik kapel, mezi nimi:

TEN STICKS: Kapela byla původně založena v roce 1993 pod názvem Mystery a v roce 1995 se přejmenovala na TEN STICKS. Po několika změnách v sestavě a několika nahrávkách kapela nabrala jiný směr a vydala své druhé album s názvem „Koloběh“ v roce 2018.

Pryor: Čtyřčlenná skupina z Hané, která začala jako zábavní kapela a později se zaměřila na vlastní tvorbu. V roce 2018 vyhrála anketu Czechparáda s videoklipem k písni „Bublina“ a v roce 2022 vydala druhé řadové album s názvem „Panoptikum“.

Ozzy Tribute CZ: Tato kapela vznikla spojením členů dvou Ozzyho revivalů a hraje největší hity od Ozzyho Osbournea a několik skladeb od skupiny Black Sabbath.

Dámská kapela LORETTA: Tato kapela vznikla v roce 1989 a vydala několik alb. Jejich melodický rock je známý svou energií a holky se nebojí pódia. V roce 2015 se kapela po 20 letech vrátila a získala velkou popularitu.

Forrest Jump je hardcore-crossover kapela pocházející z města Bučovice. Skupina se skládá ze čtyř členů a jejich hudba je plná energie, agresivních riffů a melodických refrénů. Své vystoupení zvládají s intenzitou a vášní, která diváky vtahuje do jejich světa tvrdé hudby.

Miloš Dodo Doležal: Český kytarista, skladatel, zpěvák a producent, který proslul jako frontman skupiny Vitacit a hrál také v hudební skupině Pražský výběr.

Na festivalu se můžete těšit na širokou škálu lahodného občerstvení, které zahrnuje vyjímečné hovězí hamburgery, exkluzivní hot dogy, hranolky, langoše a grilované klobásy. Kromě toho bude na festivalu také točeno pivo z Chotěboře, které vám nabídne osvěžení a skvělého společníka k vašemu jídlu.

Akci moderuje Tomáš Vladeka, kterého znáte z odpoledního vysílání Hey.

Tomáš Vladeka – moderátor rádia HEY a internetové televize KLUBOOFKA TV

Vstupenky na festival můžete zakoupit v předprodeji na následujících místech:

Sklenářství u Ševčíků Martin Brychta, Vysoké Mýto

Obecní úřad Sloupnice

Hospůdka v Kopečku, Sloupnice

Infocentrum Litomyšl

Infocentrum Choceň

Probit elektro, Česká Třebová

Hotel Poprad recepce, Ústí nad Orlicí

FB událost: Dosifest / 17. červen 2023 / Horní Sloupnice

Kluboofkatv

REKLAMA

Festival podporuje rádio HEY, nové informace poslouchej!!!

https://heyradio.cz/

https://heyradio.cz/play-hey.html

APLIKACE: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.BikesMedia.HeyRadio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *