Čtvrtý ročník rockového festivalu ve Vršcích

VRŠCE FEST 2023 nabízí pestrý program s regionálními kapelami. S takovou sestavou stálic hudební scény a mladých nadějných kapel, festival určitě poskytne zábavu a skvělý hudební zážitek.

ALŽBĚTA a ROXOR jsou velmi oblíbené a úspěšné kapely, a je skvělé, že i mladší generace bude mít příležitost vystoupit. ALCHYMIE a TORRAX přinesou svěží energii a nový pohled na rockovou hudbu. Nový projekt Radka Řezníčka, BESTIE, bude zajímavým zpestřením a vítěz hitparády KLUBOOFKA TV, HAKEL BAND, dodá jistě festivalu extra vzruchu.

HAKEL BAND – PIHOVATÁ

Čeká Vás lákavé občerstvení. Na čepu budou piva z pivovaru KLÁŠTER jsou určitě skvělou volbou pro ty, kteří si rádi pochutnají na českém pivu. Desítka, jedenácka a speciální třinácka DÉMON zajistí rozmanitost a možnost ochutnat různé druhy piva.

Pro ty, kteří preferují nealkoholické nápoje, bude k dispozici točená limonáda, což je v létě vždy vítaná osvěžující volba. A ti, kdo mají rádi něco ostřejšího, si mohou pochutnat na tradičních míchaných nápojích připravovaných Jaroslavem Zlatníkem.

A co se týče jídla, nabídka je také pestrá a lákavá. Řízky, párky v rohlíku, domácí klobásy a excelentní hovězí guláš určitě potěší chuťové buňky návštěvníků. Skvělá strava je důležitou součástí každého festivalu, a zdá se, že na VRŠCE FEST 2023 bude o toto ohledáno perfektně postaráno.

Parkování a stanování( v prostoru dětského hřiště) je v okolí festivalu zcela zdarma. Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za pouhých 350,- Kč. Na místě budou o stovku dražší. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

VIDEOPOZVÁNKY

ALŽBĚTA
Ondra Marek z kapely ROXOR
Pořadatel akce PETR SLÁDEK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *