Black Hornet rádio Vám provětrá uši

Je tomu již více jak tři měsíce, kdy odstartovalo Black Hornet rádio (dále BH rádio) své vysílání. Poslední dva měsíce v roce 2023 jakožto zkušební provoz pouze s němým DJem. Avšak od 1.1.2024 je již v ostrém provozu.

Jak si již na začátku BH rádio předsevzalo, dává největší prostor tvrdší hudbě v podobě různých metalový a rockový stylů, kdy i v hlavním čase posluchač zaznamená hudební styly jako death, thrash, black či hardcore. Nezapomíná však i na melodičtější hudbu jako symphonic, power metal či svižnější pop rock.

Stylovou rozmanitost podtrhuje rozmanitost národní, kdy na vlnách rádia uslyšíte interprety z Brazílie, Francie, Finska, Polska či Švýcarska atd. V nemalé míře je zastoupena i Česko – Slovenská scéna, a to především interprety z regionů.

Pořady na BH rádiu


Kluboofka v rádiu

Rozhovory na kameru v audio formátu. Zaměřeno především na regionální
hudební scénu. Moderuje Tomáš Vladeka. Nepravidelně zařadíme live
záznamy koncertů kapel z projektu KLUBOOFKA.

Zastavení s Alanem

Převážně nevážně nejen o hudbě. Něco pro pobavení, hlavně informace o
daných muzikantech z tuzemska i zahraničí. Moderuje Alan Rohan.

NaHEY Rock

Rozhovory nejen s velikány československé hudební scény nejen o klasických tématech. Co v českém éteru ještě nezaznělo. Moderuje Tomáš Vladeka.

Další pořady již připravujeme a posluchači se mohou těšit na speciální bloky s hudbou z 80tých, 90tých let nebo zaměřených na vybrané hudební styly.

Rádio se snaží podporovat nejen tuzemské interprety, ale i pořadatele akcí. Proto dává pořadatelům prostor pro propagaci jejich akcí. Tomu napomáhá i skutečnost, že vlastníkem BH rádia je produkční agentura BLACK HORNET PRODUCTIONS s.r.o. Tato společnost zajišťuje servis pro zastoupené interprety, včetně pořádání turné a festivalů.

Facebook

Webové stránky

Kontakt: bhradiocz@gmail.com

Black Hornet Radio – teaser Start

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *