BASTARD má „Jenom pocit“

Havířovský BASTARD přichystal pro své fanoušky vánoční překvapení v podobě nového videoklipu ke skladbě „Jenom pocit“. Klip je sestřihem z letních živých vystoupení a je již třetí a zároveň poslední k úspěšné desce „Druhá Müza“.

BASTARD totiž už v únoru nastupují do studia Citron, kde opět pod producentským dohledem zkušeného Djordje Eriče začnou pracovat na své třetí řadovce. Nové album by mělo vyjít nejpozději v květnu a kapela slibuje, že bude ještě lepší než jeho předchůdce.

Zpěvák a kytarista Pavel Škarpa k tomu dodává: „Máme nachystáno zhruba třicet nových skladeb a momentálně jsme v procesu třídění a zkoušení. Nová deska bude malinko tvrdší, ale zároveň bude navazovat na Druhou Müzu. Každý fanda pozná už po pár tónech, že tohle jsou BASTARD.“

BASTARD „Jenom pocit“

Nový videoklip uvede v televizní premiéře TV REBEL v pátek 14.1.2022 po osmé hodině ranní a v ten samý den také ještě po dvanácté a sedmnácté hodině.

Speciální pořad věnovaný Bastardu připravuje taky internetová televize Kluboofka TV na svém youtube kanálu. Více info na kluboofkatv.cz.

BASTARD na KLUBOOFKA TV

Vánoční rockový maraton na Hey 2021 – Bastard (záznam)
Bastard v Kluboofce květen 2021 (divoká karta rádia Hey)
Bastard v Kluboofce – prosinec 2020