ALDABRA otevře festival Rock Majáles 2022 v Bystřici nad Pernštejnem

Známe první kapelu, která zahraje na festivalu ROCK MAJÁLES 2022. Jsou to brněnští hard rockeři ALDABRA, kteří festival v Bystřici nad Pernštejnem odstartují. Kapela se na festival dostala díky vítězství ve společné anketě festivalu a internetové televize KLUBOOFKA TV.

ALDABRA LIVE

https://www.aldabra-rock.com/

ROCK MAJÁLES 2022

Slyšíš to? Stádo splašenejch rockerů se pomalu, ale jistě blíží k Bystřici. Konkrétní tváře jsou ještě zamlžený, ale už teď je jasný, že 28. 5. to v té naší Zubří zemi pořádně zaduní.Vychlazený pivko, libový žrádlo a hlavně říznej rock, kterej tě udrží vzhůru až do ranních hodin.Takže trénuj kopyta, nahoď číro, nabrus rohy a těš se na 12. ročník bystřickýho rockovýho nářezu.

Jak to letos bude s vlezným? Máme lupen základní a pak příplatkový VIPko pro ty, co to hodlají rozparádit ve velkým.
————
✨ ZÁKLADNÍ LUPEN
Ten ti otevře brány festivalového areálu. Získáš s ním povolení pařit, zpívat, křičet, skákat, divočit, bláznit a flámovat až do ranních hodin.S jeho cenou se to má takhle:
🤘 První lajna | 350 KčUž teď ze spaní házíš hlavou a poguješ jak ďas? Když rychle máchneš vocasem, možná se ti podaří ulovit jeden ze 100 lupenů za tuhle famfárovou cenu.
🤘 Druhá šance | 500 KčPrvní lajna je fuč? Tak už to s limitkama bejvá. Tak neřeš smutky a využij druhé šance. Není jich nekonečno.
🤘 V den konání akce a na místě | 690 Kč
Kdo pozdě chodí… Ne, to sem nepatří. Říkáme si, že za takovou párty je to pořád dost fér cena. Ale v rámci hesla KKD (každá kačka dobrá), přece jen doporučujem sáhnout po lupenech v předprodeji.
🤘 Špunti do 12 let, ZTP a ZTP/P | 0 Kč
————
No a pak tady máme ty zmíněný specialitky pro Velmi Important Persóny…
✨ +VIP SÓLO PAS za 500 Kč
Díky tomuhle příplatku se dostaneš do VIP zóny a k VIP baru. Získáš žetony v hodnotě 350 Kč na konzumaci ve VIP nalejvárně. A taky přístup na privátní hajzlíky. Jen bacha! Do areálu tě sám o sobě nedostane.
✨✨ +VIP GRUPEN PAS za 3100 Kč
Jdete pařit celá banda? Připlaťte si za vlastní párty stan! V ceně je 6x vstup do VIP zóny, altán se sezením pro celou grupu, přístup do VIP nalejvárny, žetony k útratě v hodnotě 2100 Kč a samozřejmě taky možnost zavítat na VIP hajzlíky.
A protože opáčko je matka moudrosti, ještě jednou si to připomeňme… +VIP PASY jsou platný pouze v kombinaci se základníma lupenama!
————
A to bychom měli zatím všechno. Aktuální info o tom, jaký novinky tě letos čekají, který rockstars zazáří nebo co se bude servírovat na bárech, doplníme postupně.

FB událost: https://fb.me/e/2ZNaj0tm3

WEB: http://www.rockmajales.cz/

Předprodej: https://www.smsticket.cz/vstupenky/24165-rock-majales-2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *