THE PANT představí novinky na Masters of Rock

Severomoravské hard rockové trio THE PANT vystoupí v rámci jubilejního dvacátého ročníku festivalu Masters of Rock.

Na jejich set se můžete těšit v pátek 12.7.2024 od 18:35h . Kapela zde živě představí nejen dvě nedávno natočené novinky Pokušení a Nic není fér, ale na pódium si přizvala také bubeníky ze známého bubenického souboru Jumping Drums.

The Pant – Joker

„Společně odehrajeme dvě skladby a jak jsme si to již nedávno vyzkoušeli na klubových pódiích, bude to fakt mazec. Je v tom neskutečný náboj a energie. Ono se třemi bubeníky nehraješ každý den, takže se těším a zvu všechny na tento nevšední zážitek“ prozradil něco z připravované show Roman Kočiřík – zpívající baskytarista a zakládající člen kapely.

Připomeňme jen, že kapela nedávno natočila k oběma výše zmíněným novinkám i klipy, které zveřejní v průběhu července, takže se máme na co těšit.