Rocková hudba pro mě má největší emocionální náboj, praví Marta Jandová

Zářijový WV je opravdu nabitej. Natáčeli jsme ho na Chotěboř festu 2024. Hostem byla i Marta Jandová, která toho prozradila víc než dost. Dost toho víme i o Chotěboř festu 2025. Kdo bude hostem? Povíme si s Josefem Hospodkou, jedním z organizátorů příštího Chotěboř festu. Laďte WV…..

Po roční pauze jsme se opět sešli před zimákem v Chotěboři. Tentokrát na festivalu, který mělo pod taktovkou město Chotěboř a místní CEKUS. Jedním z hlavních hostů byla Marta Jandová. Probrali jsme Die Happy. Její oblíbence z devadesátek a to,co jí nejvíc baví na rockové tvorbě. Prý se už zlepšila i v psaní textů v češtině. Ještě aby ne. Čeština je přeci jen její mateřský jazyk.

Dalším hostem Warning Veekendu byl Josef Hospodka,jeden z hlavních organizátorů Chotěboř festu 2024. Nastínil,co bude v Chotěboři ke slyšení a k vidění v srpnu 2025. My to víme. Chcete vědět víc i vy? Poslechněte si celý pořad WARNING VEEKEND.

Skladby v pořadu

Warning Vision – Nejde to vrátit

Warning Vision – Hra se lží

Marta Jandová – Křídla

Marta Jandová – Strach

Pořad podporuje kapela Warning Vision!

Pořádáte hudební festival a chtěli byste být v rozhovoru součástí pořadu WARNING VEEKEND?

Napište na email KLUBOOFKA TV : info@kluboofkatv.cz

Foto: Luděk Blovský, Warning Vision

2 odpovědi na “Rocková hudba pro mě má největší emocionální náboj, praví Marta Jandová”