První letošní klubový koncert pořádá tým organizátorů festivalu HELLPDAYS v ostravském Barráku

Na samotném konci festivalové sezóny se pomalu otevírají dveře klubů. HellpDays už 20. 9. uspořádá první klubový koncert pod svými křídly, v legendárním klubu Barrák a to u příležitosti vydání nového klipu kapely 100na100.

Klip má již po premiéře na sítích, především na youtube a již atakuje 10tisíc přehrání v prvních dnech.Natáčel se v mírně lechtivém prostředí nočního klubu, což pomáhá příběhu a nijak neuráží vkus hudebního fanouška.

Kapela 100na100 doprovodí promítání klipu živým vystoupením a to atmosféru klipu jistě navýší. Ještě předtím zazní v klubu songy kapel Dorien a Ocelot, dobře známých místních matadorů.

Foto: Petra Rýcová

Největší turné skupiny SABATON míří do kin, více ZDE