KLUBOOFKA HITPARÁDA ZÁŘÍ 2024

HITPARÁDA v září Vám přináší deset klipů a soutěž o zajímavé ceny. Poprvé je rozdělena na dvě části. První je určena pro kapely, pro něž jsou připraveny hodnotné ceny od KLUBOOFKA Media s.r.o. Druhá soutěž je určena pro fanoušky, a ceny do ní poskytl náš hlavní partner TYČINKY HAVLÍK.

HITPARÁDA

Warning Vision – Lovci
GAIA – LeukoCity
INFINITY – Stín
BLACK SABÁKA – Punková
ANARCHIA – ČAS POMSTY
MYSTHICA – ZAHOĎ DECH !!!
THE PANT – Nic není fér
Wohnout – Hasiči
D. O. P. – Mount Everest
METANOL – V zajetí

Podmínky hlasování – fanoušci

1. Napište do komentáře pod tímto článkem název kapely, klipu a příchutě tyčinek, které vás zaujaly.
  2. Váš hlas bude zařazen do slosování, které proběhne v neděli 29.9.2024 a vítěze vyhlásíme den poté, tedy v pondělí 30.9.2024.
  3. Za platný hlas se bere, pokud napíšete jeden název kapely, klipu z tohoto článku, a příchuť tyčinek.
  4. Ceny budou zaslány na adresu výherců zásilkovou službou, nebo budou předány osobně.

1. CENA

Karton Preclíků Solených  a karton Trvanlivých tyčinek se sýrem a solí od TYČINKY HAVLÍK.

2. CENA

Karton Preclíků Solených od TYČINKY HAVLÍK.

3. CENA

Karton Trvanlivých tyčinek se sýrem a solí od TYČINKY HAVLÍK.

Podmínky hlasování – kapely

1. Fanoušci hlasují formou komentářů pod tímto článkem. Pořadí kapel (klipů) tedy určuje počet komentářů obsahující název kapely a klipu.
  2. Slosování proběhne v neděli 29.9.2024 a vítěze vyhlásíme den poté, tedy v pondělí 30.9.2024.
  3. Za platný hlas se bere, pokud fanoušci napíšou jeden název kapely, klipu z tohoto článku, a příchuť tyčinek. V případě více hlasování z jednoho e-mailu, se toto bere jako jeden hlas.
  4. Ceny budou předány osobně.

1. CENA

Služby od firmy KLUBOOFKA Media s.r.o. a 50 litrů kapelního piva v pet lahvích v celkové hodnotě 20.000,- Kč.

2. CENA

Služby od firmy KLUBOOFKA Media s.r.o. a 50 litrů kapelního piva v pet lahvích v celkové hodnotě 14.000,- Kč.

3. CENA

Služby od firmy KLUBOOFKA Media s.r.o. a 50 litrů kapelního piva v pet lahvích v celkové hodnotě 8.000,- Kč.

Zhlédnutím celého klipu podpoříš YOUTUBE kanál kapely pro kterou hlasuješ!!!

55 odpovědí na “KLUBOOFKA HITPARÁDA ZÁŘÍ 2024”