KLUBOOFKA HITPARÁDA ČERVENEC 2024

Druhá HITPARÁDA v roce a první prázdninový měsíc Vám přináší čtrnáct klipů a soutěž o zajímavé ceny. První cena pro vítěze je dvanáct vstupenek na šest festivalů. O druhou a třetí cenu se postaral Pivovar Chotěboř, hlavní partner projektu.

A o co a jak se bude soutěžit?

1. CENA

2 vstupenky na jednodenní festival ROCKOVÉ TŘTĚNICE 2024

2 vstupenky na jednodenní festival CHOTĚBOŘ FEST 2024

2 vstupenky na dvoudenní festival MOTOLUŽANY 2024

2 vstupenky na dvoudenní festival ROT KART FEST 2024

2 vstupenky na jednodenní festival ROCKOVÉ LÉTO NA MŽI 2024

2 vstupenky na jednodenní festival VRŠCE FEST 2024

2. CENA

100 piv CHOTĚBOŘ PRÉMIUM v podobě sudu.

3. CENA

60 piv CHOTĚBOŘ PRÉMIUM v podobě sudu.

Podmínky hlasování

1. Napište do komentáře pod tímto článkem název festivalu a kapely, které vás zaujaly.
  2. Váš hlas bude zařazen do slosování, které proběhne v úterý 30.7.2024 a vítěze vyhlásíme den poté, tedy ve středu 31.7.2024.
  3. Za platný hlas se bere, pokud napíšete jeden festival a jednu kapelu z tohoto článku.
  4. Vstupenky pro výherce první ceny budou k vyzvednutí vždy u vstupu na konaný festival
  5. Pivo pro výherce druhé a třetí ceny bude připraveno k odběru v Pivovaru Chotěboř. Záloha na sud a výčepní zařízení nejsou součástí výher.

HITPARÁDA

SALIERI – Noe
ENDEE – ZAČ TEN DÍK
Purnama – Light in the void
FORREST JUMP – Ukolébavka
Alchymie – Břehy
Aldabra – Až jednou
FIREBALL – “ 1984 „
NASTY RATZ – WINGS
Checkmate! – Chvílema ztrácíme směr
ANARCHIA – DOTEK ZLA
Roxor – Zlodějka duší
RADIATOR – Instalatér
Dva Světy Zuzana H. feat Jaromír Bartoš
Vanaheim – Devět světů

185 odpovědí na “KLUBOOFKA HITPARÁDA ČERVENEC 2024”

1. Zaujalo mě vše,je těžký výběr, když mám v kapelách kamarády…Ale určitě chci jet Moto Lužany na Komunál,Dogu….

2. Mám to rád ve Třtěnicích u Jičína,ale ostatní fesťáky mě taky zaujali a z kapel miluju Dogu,Forrest Jump a v poslední době i Bastard.