Kapela NASTY RATZ finišuje crowdfundingovou kampaň na Hithitu

NASTY RATZ je česká rocková kapela, která vydala první album už v roce 2015. Svou energickou hudbou a charismatickým vystupováním si získala srdce mnoha fanoušků nejen v České republice, ale i v zahraničí. Kapela se pyšní dvěma úspěšnými alby a nespočtem koncertů. Třetí album „Third Cut“ slibuje být dalším velkým krokem v jejich kariéře.

Frontman JAKE prohlásil: „Máme připravenou spoustu věcných odměn, ale kromě toho i pár super zážitků! Tentokrát i pro muzikanty a ty nejvěrnější z nejvěrnějších!“

Nasty Ratz feat. Swan Hellion – Sick & Twisted
  • Set čtyř odznáčků NASTY RATZ: Stylové odznáčky, které nemohou chybět ve sbírce žádného fanouška.
  • Podepsané CD NASTY RATZ – Third Cut: Získáte nové album s podpisy všech členů kapely.
  • Podepsané LP NASTY RATZ – Third Cut: Limitovaná edice vinylového alba s podpisy.
  • Triko – Third Cut: Kvalitní triko s motivem nového alba.
  • Zvuková zkouška + Koncert v Rock Cafe: Exkluzivní přístup na zvukovou zkoušku a následný koncert.
  • Mikina s kapucí NASTY RATZ: Kvalitní hoodie s motivem třetího alba, zipem a logem vepředu, hlavním motivem na zádech.
  • Píchačka na 5 koncertů – DOŽIVOTNĚ: Vstupenka na pět koncertů kapely NASTY RATZ na celý život.
  • Poslechová party třetí desky + Akustický koncert: Jen pro 10 vyvolených fanoušků. Na nejlepší poslechovou aparaturu v Praze od společnosti Neumann
  • Die-hard fan pack: Speciální balíček pro ty nejvěrnější fanoušky.
  • Soukromý koncert NR kdekoliv po ČR a SK – Akusticky nebo elektricky: Přivítejte kapelu NASTY RATZ na svém soukromém eventu.

Na albu „Third Cut“ se objeví také speciální hosté: Swan Hellion z BLACKRAIN, Martin Sweet z Crashdiet a Martin Čupka z John Wolfhooker, což z něj činí ještě očekávanější událost.

Kapela NASTY RATZ se těší na vaši podporu a doufá, že díky ní budou moci pokračovat v tvorbě hudby, kterou milujete.

ROZHOVORY S JAKEM

V rámci červencového pořadu KLUBOOFKA V RÁDIU. Tento pořad proběhl na šesti rádiích.

Rozhovor pro KLUBOOFKA TV z roku 2023.

KLUBOOFKA INTERVIEW – NASTY RATZ