Warning Veekend v červenci nabídne soutěž o volňásky na Otu Baláže

V červencovém Warning Veekendu pro vás máme dva hosty a dárek. Prvním hostem je Josef Hospodka z organizace CEKUS, která pořádá CHOTĚBOŘ FEST. Kde, kdy a za kolik se dozvíte v rozhovoru. Samozřejmě nezapomeneme na vystupující interprety.

V následujícím rozhovoru vyzpovídá Tomáš Vladeka Otu Balage. I letos toho pro nás má spoustu. Zahrajeme si od něj i dvě novinky a poočku se ohlédneme za koncertem v 02 aréně, který se konal k jeho 60. Moc se všem líbil. A co vám? Byli jste tam?

Máme pro Vás připravený avizovaný dárek v podobě vstupenek na narozeninovou pařbu Balage bandu, která se uskuteční 10.září v pražské Lucerně. Jak se k volňáskům dostat? Laďte červencový WV a buď v obraze. Přejeme hodně štěstí ve hře…

Skladby v pořadu:

Warning Vision – Jsem jako stín

Endee – Reason

Ota Balage – Portal do tvých světů

Ota Balage – Život je Bitch

Nový pořad podporuje kapela Warning Vision, která jako první ovlivnila program našeho rádia svým sponzorským počinem.

Pořádáte hudební festival a chtěli byste být v rozhovoru součástí pořadu WARNING VEEKEND?

Napište na email KLUBOOFKA TV rádia : info@kluboofkatv.cz

Jedna odpověď na “Warning Veekend v červenci nabídne soutěž o volňásky na Otu Baláže”